عظام خودرو چیست؟

عظام خودرو : انتخاب و خرید آنلاین

عظام خودرو در سال 1393 با داشتن نمایندگی فروش قطعات خودرویی عظام به صورت عمده شروع به کار کرده و با راه اندازی “وبسایت عظام خودرو” در سال 1397 تولید و ارائه محتوای آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین قطعات و لوازم جانبی‏ در این حوزه را آغاز کرد.

 

عظام خودرو مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش قطعات خودرو در ایران است. عظام خودرو با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان عظام خودرو می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت عظام خودرو را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری عظام خودروست.

 

همواره یکی از اولویت‌های عظام خودرو، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای عظام خودرو بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. عظام خودرو از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

مرکز امور مشتریان عظام خودرو به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.